Фермер қожалығы
Сабақтың тақырыбы: Фермер қожалығы
Сабақтың мақсаты:фермердің қызметі туралы мәлімет алу,балаларды ауыл шаруашылығы мамандарының еңбегін бағалай білуге үйрету
Сабақтың барысы
Басқару жоспары | Жоспардың мазмұны |
Мен сыныппен қалай амандасамын? Оқушылармен көңілді көңіл- күймен амандасып,түгендеу.Психологиялық дайындық. Мен сыныбыммен жұмысты қалай бастаймын? Үйге берілген тапсырманы пысықтау үшін қала мен ауылдағы үйлердің бір-біріне ұқсастығы неде,айырмашылығы қандай?-деген сұрақ қою арқылы орындау.Осы кезде диалогті әдіс қолданылады.
| Мақсаты:Фермердің қызметі туралы мәлімет алу,балаларды ауыл шаруашылығы маманда-рының еңбегін бағалай білуге үйрету. Көрнекілігі: жануарлар,құстар туралы картиналар. |
Мен оқушыларды қалай топқа бөлемін? Оқушылар өздеріне ұнаған стикерлердің түстерін таңдайды,сол бойынша топқа бөлемін.Әр түстер арқылы төрт топқа отырғызамын. | Оқушылар нені біледі? Мал шаруашылығы,егін шаруашылығы,құс шаруашылығын біледі. |
Сыныпта барлығына бірдей мақсат бір бола ма? Барлық оқушыларға мақсат бірдей болады. | Оқушылар сабақ соңында не істей алады? Тапсырмаларды орындайды. Шығармашылық тапсырмаларды орындап қорғайды. |
Мен оқушыларды қалай бағалай аламын? Өздерінің қолдарымен жасалған 2,3,4,5 деген сандарды көтеру арқылы бағалайды. | Сабақтың қалай өткенін қалай білемін? Стикерлерге өз ойларын жазу арқылы білемін. |
Мен оқуы қиын және сөздік қоры аз оқушыларды қалай оқытамын? Топпен жұмыс істегенде үйге берілген тапсырмада нашар оқушы қызығушылық танытып шаруашылық туралы суреттерді іздеп,тауып әкелді. | Қандай келесі жұмыстарды оқушыларға беремін? Осы тақырып бойынша слайдтар дайындап келу.
|
Осы сабақта дамытқым келетіні: Оқушылардың өз ойларын нақты айтуын.Ізденіп өздігінше білім алуын. | Менің мақсатым:Топтық жұмыс арқылы оқушылардың қызығушылықтарын арттыру,қорытынды жасауға,өз бетінше білім алуына үйрету |