Білім беруде ақпараттық коммуникациялық технологияларды пайдалану
Тақырыбы | Білім беруде ақпараттық коммуникациялық технологияларды пайдалану | ||
| Мақсаты | Заман талабына сай білім беру, өз бетінше ізденуін қалыптастыру, сыни тұрғыдан ойлауын дамыту
| |
Күтілетін нәтиже | Ойлау қабілеті дамиды, материалдарды талдап үйренеді, өз ойын ауызша, жазбаша көпшілік алдында білдіреді, сыни пікір айта алады. | ||
Түйінді сөз | Бірлесе жұмыс жасауға ұмтылайық! Бір мәмлеге келуге ат салысайық! Келеңсіз жағдайларды бірге шешейік. | ||
Ресурстар | Флипчарттар,маркер,стикерлер,тапсырманы арнауға арналған парақтар,корзина,видеоролик | ||
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Уақыт шеңбері | Коучтың іс-әрекеті және қатысушылардың іс-әрекеті | ||||||
Сәлемдесу | 3 минут | «Көңілді шеңбер» | ||||||
Топқа бөлу
| 3 минут | Қуыр –қуыр қуырмаш | ||||||
Жағымды ахуал | 5минут | «Көңіл күйді» анықтау сергегі. (бір парақтың ортасынан сызып екі бөлікке бөледі. Парақтың бір бөлігіне өзінің көңіл күйін келтіретін сурет немесе смайлик салады) | ||||||
Ой шақыру | 3 минут | Сурет арқылы тақырыпты ашу. | ||||||
Миға шабуыл | 15 минут | Бейнефильм көру.
| ||||||
Ой қозғау Топпен жұмыс
| 10 минут | Бұл бейнефильмнен қандай әсер алдыңыздар? Бейнефильм нені суреттейді? Сіздердің ойларыңызша бейнефильмдегі өмір қызық па? Сіздер бейнефильмнен қандай ой түйдіңіздер? | ||||||
Сергіту сәті | 5 минут | |||||||
Миға шабуыл Постер қорғау
| 25 минут | АКТ техникасымен қамтамасыз етілуі
| ||||||
Рефлексия | 15 минут | Таныстырылым АКТ | ||||||
Кері байланыс | 6 минут | «Көңіл – күйді анықтау» тренингі бойынша парақтың екінші бір бос бөлігіне коучингке қатысқан әріптестер көңіл – күйін «коучинг соңындағы) түрлі суреттермен немесе смайликтермен бейнелеп салып көрсетеді. Әріптестердің коучинг басы мен соңындағы көңіл – күйін анықтай отырып, өзгерген – өгермегені анықталады. |