School things
қырыбы: | School things
|
Мақсаты : | Тақырып бойынша жаңа лексикалық бірліктермен таныстыру. Мектеп құрал-саймандарын білдіретін жаңа сөздердің үлгілік жағдайында диалог және монолог құру дағдысн қалыптастыру. «мынау не?» сұраулы грамматикалық құрылымын енгізую Дұрыс дыбыстау дағдысын қалыптастыру. |
Күтілетін нәтиже | Қызықтыратын зат туралы ақпарат сұрау және оған сәйкес іс-әрекет жасау дағдысын қалыптастыру. Мектеп құрал-саймандары ттуралы жаңа 5 сөздің аудармасын білу. |
Кезеңдері | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
I. Organization moment. | . Make greeting. — Good morning, pupils! Thank you pupils! Sit down. | Good afternoon, teacher! . Report of the pupil on duty. |
Warm-up activity. | Good morning әні Бүгін біз сабақта жұмыс істейтін заттардың аттарымен танысамыз. | Оқушылар Good morning әнін орындайды.
|
Introduction, explanation of new material. | Сергіту сәті. Look at the picture, listen and repeat after me . New words A pen –қалам A pencil –қарындаш A rubber –өшіргіш A ruler — сызығыш
Listen and remember It’s a pencil. It’s a ruler. It’s a rubber. It’s a pen.
Grammar
What’s this? It’s a pen.
Hands up, Hands down Hop, hop Turn around Bend left, bend right Turn around and sit down | .
A pen –қалам A pencil –қарындаш A rubber –өшіргіш A ruler — сызығыш
Балалар сөйлемдерді қайталап, суреттерден табады.
«Мынау не?» деген сұраққа жаңа сөздерді пайдалана отырып жауап береді.
|
Practice | Track 22 What’s this?-It’s a pen What’s this?-It’s a pencil What’s this?-It’s a ruler What’s this?-It’s a rubber
| Оқушылар фразаларды мұғалім артынан қайталайды. Содан соң оқушылар бір-біріне оқу құралдарын көрестіп «мынау не?» деген сұрақтар қойып, жауап береді. |
. Conclusion part. Homework | Everybody was very active today, everybody tried to share his opinion today so I think I should give only good and excellent marks today. And I want you to work this way at every lesson. Our lesson is over, good-bye. |