Туынды тарауын қорытындылау
4 Бекітемін:
№64 Мерзімі: 15.05.2013 Сыныбы: 10 «Ә»
Сабақтың тақырыбы: | Туынды тарауын қорытындылау | ||
Сілтеме: | Жоспар | ||
Сабақтың мақсаттары: | а) ұйымшылдыққа, шапшаңдыққа, топтық ынтымақтастыққа, бірін- бірі бағалауға, өзін- өзі бағалауға тәрбиелеу; ә) оқушылардың туындыны табу ережелері, туындының физикалық және геометриялық мағынасы, күрделі, тригонометриялық функциялардың туындысы туралы алған білімдерін тереңдету; б) ойлау қабілетін дамыту, алған білімдерін өмірде қолдана білуге тәрбиелеу. | ||
Оқыту нәтижелері: | Оқушылар туынды табуға берілген есептерді орындайды. | ||
Сабақтың көрнекілігі: | Бағалау парақтары, постер, маркер, бор, оқулық. проектор, ноутбук, слайдтар. | ||
Модульдер: | СТО, АКТ, топтық тәсілдер, жас ерекшел, ТДО, | ||
Сабақтың кезеңдері | Мұғалім әрекеті
| Оқушы әрекеті: | |
Ұйымдастыру кезеңі: 2- мин Жаңа сабаққа кіріспе:
Жан- жақты сұрақ- тар:
Білімде рін пысық тау:
Қорытындылау: Үйге тап: | а) сәлемдесу; ә) назарларын сабаққа аудару; б) оқушыларды топқа бөлу. в) бағалау парақтарын тарату. 1- тапсырма. Туынды туралы тарихи мағлұматтар. 1. Туынды ұғымы қай ғасырда пайда болған? 2. Лагранж туындыға қандай белгілеу енгізген? 3. Туындыны дифференциалдау деп атаған … 4. Эйлердің қосқан үлесі …
2- тапсырма: Туынды тарауында не үйрендік?
3- тапсырма: Туынды табу ережелерін қайталау сұрақтары.
4- тапсырма. Қандайда функцияны формуламен бер.
Сәйкестендіру тесті. Жуықтап есептеу формуласын жалғастыр.
Не үйрендік?
Талапкер № 1431-1435 | Оқушылар сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді.
Әр топқа бір сұрақтан және ойлануға уақыт берілмейді.
Әр топ постерге жазады.
Дұрыс жауап берген оқушы бағаланады.
Әр топ қорытынды жасайды. Бағаланады. | |