Құжат беттерін рәсімдеу
Пәні: ИНФОРМАТИКА
Класс: 8 ә
Мұғалімі: Г.Досмалова
Күні:
ТАҚЫРЫПТЫҚ ЖОСПАР
Сабақтың тақырыбы: Құжат беттерін рәсімдеу
Сабақтың түрі: дәстүрлі емес
Сабақтың типі: аралас сабақ (І кезең – 5минут; ІІ кезең – 25 минут; ІІІ кезең — 15 минут)
Сабақтың мақсаты:
білімділік: Оқушыларға Microsoft Word редакторында бетті номірлеу, белгілеу жолдарын, колонтитул ұғымын, орналастыру тәсілін меңгерту;
тәрбиелік: Оқушыларды компьютерлік, ақпараттық, программалық сауаттылыққа, шығармашылық ізденімпаздыққа баулу мақсатында тапсырмалар беру арқылы тәрбиелеу.
дамытушылық: Әрбір оқушының үш деңгейлік тапсырмаларды біртіндеп орындауына жағдай жасау арқылы оның қабілетіне сәйкес жеке құзырлылығын дамыту.
Сабақтың мазмұны:
І – ІІІ кезеңдік тапсырмалар (төменде оқушының жұмыс дәптерінде және мұғалімге арналған жауаптар – кілтінде берілген).
Сабақтың әдіс-тәсілі:
І кезеңде: Бос орынға қажетті сөздерді жазып, сөйлемді толықтыру;
ІІ кезеңде: а) оқулықпен өз бетімен ізденіс әдісі;
б) практикада бекіту әдісі;
в) дискуссия.
ІІІ кезеңде: үшдеңгейлік тапсырмаларды өз бетімен біртіндеп орындату арқылы бағалау әдістері.
Формасы: І кезеңде: фронтальды, жеке;
ІІ кезеңде: а) топтық, б) фронтальды;
ІІІ кезеңде: жеке.
Көрнекіліктер:
І кезеңде: жұмыс дәптері, тақтадағы «ашық журнал», мұғалім мен оқушының жеке журналдары;
ІІ кезеңде: а) оқулық, слайдтар, интерактивті тақта;
б) оқулық, жұмыс дәптері;
в) оқулық, жұмыс дәптері, интерактивті тақта.
ІІІ кезеңде: жұмыс дәптері, тақтадағы «ашық журнал», мұғалім мен оқушылардың жеке журанлдары.
Сабақтың өту барысы:
І кезеңде: а) ұйымдастыру;
б) үй тапсырмасын тексеріп тақтадағы ашық журналға белгілеу;
в) «Көпір» тапсырмаларын тексеру.
ІІ кезеңде:
а) оқушылардың топта өз бетімен жұмыс дәптерінде берілген жетелеуші тапсырмаларға оқулықтан жауап іздеуі. мұғалімнің тақтадағы «ашық журналына» алдында өткен тақырып бойынша жиналған ұпай санын өзінің жеке журналына және сынып журналына баға түрінде тіркеуі;
б) интерактивті тақтамен, оқушымен жеке жұмыс;
ІІІ кезеңде:
дұрыс орындалған деңгейлік тапсырмаларды мұғалімнің тексеруімен кейін оқушылардың өзіне тақтадағы «ашық журналға» белгілеп отыру, жиған алғашқы ұпайларын қорыту, оларды оқушылардың жеке журналдарына тіркету және қалған тапсырмаларды үйде аяқтап келуге беру. Үш деңгейді толық орындаған оқушыға төртінші деңгейдің олимпиадалық немесе ғылыми жобадан фрагмент тапсырмаларын беру. Қосымша келесі тақырыптың бірінші кезеңіндегі «көпір» тапсырмаларын орындап келуге беру.
3– модуль 5 – сабақ (кілті)
Тақырыбы: Құжат беттерін рәсімдеу
Ұйымдастыру кезеңі | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І кезең: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
«КӨПІР» тапсырмалары | Бос орынға қажетті сөзді жаз:: 1. 1. Мәтінді форматтау дегеніміз – мәтіннің пішінін оның параметрлері арқылы қою. 2. 2. Символдардың параметрлерін өзгерту үшін меню қатарынан формат → қаріп командасы орындалады. 3. 3. Абзац параметрлерін қою үшін меню қатарынан формат → абзац командасы орындалады. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ кезең: Жаңа тақырыпты өз бетімен меңгеру | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «БІЛУ»
(Кім? Не? Қашан? Қандай? Қалай? Не істеді?)
|
1.Құжат мәтіні қағаз бетінде жақсы шығу үшін оның бетінің параметрлерін, яғни жоғары және төмен , сол және оң жақ өлшемдерін, сонымен қатар беттің жоғары және төменгі колонтитулының орналасуын қою керек. 2. Ол үшін файл → беттің параметрлері (файл → параметры страницы) командасы таңдалынады. 3. Бетке қосымша бөлуді орналастыру үшін курсорды жаңа бет басталатын жерге қойып, меню қатарынан қою →бөлу (вставка → разрыв) командасы орындалады. 4. Беттің нөмірлерін қою үшін қою → беттің нөмірлері (вставка →номера страниц) командасын орындау қажет. 5. Колонтитул – құжаттың әрбір бетінің жоғары немесе төмен жағына басылатын мәтін немесе сурет. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТҮСІНУ» (Неге? Неліктен? Себебі? Не үшін? Түсіндір, бірнеше тәсілмен шеш, тексер) | СҰРАҚҚА ЖАУАП БЕР: 1) БЕТ ПАРАМЕТРЛЕРІ диалогтік терезесі не үшін қолданылады?
Ø Бет параметрлері диалогтік терезесі мәтіннің қағаз бетінде жақсы орналасуы үшін, беттің жиектерінің параметрлерін және колонтитул орнату үшін қажет. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТАЛДАУ» тапсырма-лары
| Бет параметрлері диалогтік терезесінің Бағдарлау (Ориентация) рамкасында қағаз бетінің кітаптық немесе альбомдық түрі қолданылады. Екі түрдің бір-бірінен АЙЫРМАШЫЛЫҚТАРЫ НЕДЕ? Жауабы: Бағдарлау рамкасында қағаз бетінің кітаптық түрі ақпаратты қағаз бетіне вертикаль, ал альбомдық түрі горизонталь орналастыруға мүмкіндік береді. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ЖИНАҚТАУ»
(Қорытынды шығар, анықтама бер. Мазмұнды жүйеле, кесте, сызба, сөзжұмбақ, ребус т.б. түрінде) | СХЕМА БОЙЫНША ЖҰМЫС: (құжат беттерін рәсімдеу үшін орындалатын әрекеттер)
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «ҚОЛДАНУ»
| Компьютермен жұмыс: КЕСТЕНІ ТОЛТЫР
оң және сол жақ шекарасы бойынша — 3 см етіп тағайында;
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «БАҒА БЕРУ» | ҚЫЗЫҚТЫ МӘЛІМЕТ: Беттің нөмірлері автоматты түрде орындалады. Сен қалай ойлайсың? Жаңа бет қосып немесе алып тастасақ бет нөмірлерін қалай орнатуға болады? Менің ойымша : Беттің нөмірлері автоматты түрде орындалғандықтан, жаңа бет қосып немесе алып тастасақ, ол автоматты түрде өзгеріп отырады. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ кезең: Деңгейлік тапсырмаларды орындап, балл жинау | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І деңгей (5 балл) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «БІЛУ» (Кім? Не? Қашан? Қандай? Қалай? Не істеді?) | Тест сұрақтарына жауап беріңіздер: ГРАФИКАЛЫҚ ТЕСТ
а) абзац б) фрагмент в) колонтитул
а) файл → беттің параметрлері б) қою → бөлу в) файл → бөлу
а) кітаптық, альбомдық б) тігінен, көлденеңнен в) макет, кітаптық
а) кесте, сызық, мәтін б) сурет, мәтін в) кесте, мәтін
а) файл → сурет б) қою → кесте в) қою → сурет
б
a | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «ҚОЛДАНУ»
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ деңгей: (5 балл + 4 балл = 9 балл) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТҮСІНУ» (Неліктен? Себебі? Не үшін? Неге?) |
ü Колонтитул не үшін қажет? Қандай ақпараттар енгізілуі мүмкін? — Колонтитул – әрбір беттегі ақпарат туралы жалпы мәлімет немесе сурет. Колонтитулға әдетте, беттің нөмірлері, кітап аттары немесе ағымдағы бөлім аттары жазылады. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТАЛДАУ»
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «ҚОЛДАНУ»
| 3) Компьютермен орында: 1. Microsoft Word программасын іске қос; 2. Мәнжазбаның сыртқы бетін тағайында, бүгінгі тақырып бойынша; 3. Бет шекарасын барлық шеті бойынша – 2 см етіп тағайында; 4. Қаріп өлшемін: тақырыпты – 20, басқа мәлімет бойынша – 16 етіп енгіз.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ деңгей: (5 балл + 4 балл + 3 балл = 12 балл) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ЖИНАҚТАУ»
(Қорытынды шығар, анықтама бер. Мазмұнды жүйеле, кесте, сызба, ребус т.б. түрінде)
| С Ө З Ж Ұ М Б А Қ
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «БАҒА БЕРУ»
(сен қалай ойлайсың? Не істер едің?) | ТҮСІНДІР. Microsoft Word редакторында форматтау және рәсімдеу әрекеттерін мәтінді енгізіп болған соң, орындауға болады ма? Сен қалай ойлайсың? Менің ойымша, мәтіндік редакторда мәтінді форматтау, рәсімдеу әрекеттерін мәтінде енгізу барысында және енгізіп болған соң да орындауға болады.
|
ЖҰМЫС ДӘПТЕРІ
(оқушы үшін)
3– модуль 5 – сабақ
Тақырыбы: Құжат беттерін рәсімдеу
Ұйымдастыру кезеңі | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І кезең: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
«КӨПІР» тапсырмалары | Бос орынға қажетті сөзді жаз:: 5. 1. Мәтінді ______________ дегеніміз – мәтіннің _______________ оның _______________ арқылы қою. 6. 2. Символдардың _______________________ өзгерту үшін меню қатарынан ___________ → ______________ командасы орындалады. 7. 3. Абзац _____________________ қою үшін меню қатарынан ____________ → __________ командасы орындалады. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ кезең: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «БІЛУ»
| ИНФОРМАТИКАЛЫҚ ДИКТАНТ 1.Құжат мәтіні қағаз бетінде жақсы шығу үшін оның бетінің ________________ , яғни __________ және ___________ , _______ және ______ жақ өлшемдерін, сонымен қатар ____________ жоғары және төменгі ___________________ орналасуын қою керек. 2. Ол үшін ____________ → __________________________ командасы таңдалынады. 3. Бетке қосымша ______________ орналастыру үшін _____________ жаңа бет басталатын жерге қойып, меню қатарынан __________ → _________ командасы орындалады. 4. Беттің _______________ қою үшін _______ → __________ _____________ командасын орындау қажет. 5. Колонтитул – құжаттың _________ бетінің ______________ немесе ____________ жағына басылатын _________ немесе ____________ .
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТҮСІНУ»
| СҰРАҚҚА ЖАУАП БЕР: 1) БЕТ ПАРАМЕТРЛЕРІ диалогтік терезесі не үшін қолданылады?
Ø Бет параметрлері _________________ терезесі мәтіннің қағаз бетінде жақсы ________________ үшін, беттің жиектерінің ___________________ және _________________ орнату үшін қажет.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТАЛДАУ»
| Бет параметрлері диалогтік терезесінің Бағдарлау (Ориентация) рамкасында қағаз бетінің кітаптық немесе альбомдық түрі қолданылады. Екі түрдің бір-бірінен АЙЫРМАШЫЛЫҚТАРЫ НЕДЕ? Жауабы: _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ЖИНАҚТАУ»
| СХЕМА БОЙЫНША ЖҰМЫС: (құжат беттерін рәсімдеу үшін орындалатын әрекеттер)
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «ҚОЛДАНУ»
| Компьютермен жұмыс: КЕСТЕНІ ТОЛТЫР
1. Microsoft Word мәтіндік редакторын іске қос; 2. Беттің параметрлерін жоғары және төмен шекарасы бойынша — 2 см, оң және сол жақ шекарасы бойынша — 3 см етіп тағайында; 3. Бағдарлау өрісі бойынша альбомдық түрін тағайында.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «БАҒА БЕРУ» | ҚЫЗЫҚТЫ МӘЛІМЕТ: Беттің нөмірлері автоматты түрде орындалады. Сен қалай ойлайсың? Жаңа бет қосып немесе алып тастасақ бет нөмірлерін қалай орнатуға болады? Менің ойымша : _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________ _______________________________________________________________________
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ кезең: Деңгейлік тапсырмалар | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І деңгей (5 балл) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «БІЛУ»
| Тест сұрақтарына жауап беріңіздер: ГРАФИКАЛЫҚ ТЕСТ 1. Құжаттың әрбір бетінің жоғары немесе төмен жағына басылатын мәтін немесе сурет қалай аталады? а) абзац б) фрагмент в) колонтитул 2. Бетке қосымша бөлуді орналастыру үшін қандай команда орындалады? а) файл → беттің параметрлері б) қою → бөлу в) файл → бөлу 3. Бағдарлау өрісінде қағаз бетінің қандай түрлерін таңдау мүмкіндігі бар? а) кітаптық, альбомдық б) тігінен, көлденеңнен в) макет, кітаптық 4. Колонтитулға қандай ақпарат енгізуге болады? а) кесте, сызық, мәтін б) сурет, мәтін в) кесте, мәтін 5. Колонтитулға сурет енгізу үшін қандай команда орындалады? а) файл → сурет б) қою → кесте в) қою → сурет
б
a | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «ҚОЛДАНУ»
| 6. КОМПЬЮТЕР АРҚЫЛЫ ОРЫНДА: 1. Microsoft Word программасын іске қос; 2. Бетті альбомдық түрде орнатып, екі колонкаға бол, ол үшін разметка страницы → колонки командасын орындау қажет; 3. Колонтитул қойыңыз, ол үшін вставка → колонтитул командасын орындау қажет. 4. «ИНФОРМАТИКА» деген сөзді колонтитул қоршауына жазыңыз.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ деңгей: (5 балл + 4 балл = 9 балл) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТҮСІНУ»
| 1. ТҮСІНДІР: ü Колонтитул не үшін қажет? Қандай ақпараттар енгізілуі мүмкін?
— Колонтитул – әрбір беттегі ақпарат туралы жалпы _____________ немесе _________ . Колонтитулға әдетте, беттің _______________ , кітап __________ немесе ____________ бөлім аттары жазылады.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ТАЛДАУ»
| 2. «БЕТ ПАРАМЕТРЛЕРІ» диалогтік терезесі бойынша қызметтік мүмкіндіктерін атаңыз:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «ҚОЛДАНУ»
| 3) Компьютермен орында: 5. Microsoft Word программасын іске қос; 6. Мәнжазбаның сыртқы бетін тағайында, бүгінгі тақырып бойынша; 7. Бет шекарасын барлық шеті бойынша – 2 см етіп тағайында; 8. Қаріп өлшемін: тақырыпты – 20, басқа мәлімет бойынша – 16 етіп енгіз.
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ деңгей: (5 балл + 4 балл + 3 балл = 12 балл) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Теориясы: «ЖИНАҚТАУ»
| С Ө З Ж Ұ М Б А Қ
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Практикасы: «БАҒА БЕРУ»
(сен қалай ойлайсың? Не істер едің?) | ТҮСІНДІР. Microsoft Word редакторында форматтау және рәсімдеу әрекеттерін мәтінді енгізіп болған соң, орындауға болады ма? Сен қалай ойлайсың? Менің ойымша, _____________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ _______________________________________________________________ |
А Ш Ы Қ Ж У Р Н А Л
Тақырыбы: Пішін және басқару элементтері..
күні: _________
«+» — класта , «V» — үйде орындалған тапсырмалар.
Оқушылардың аты-жөндері |
І деңгей «5 балл»
|
ІІ деңгей «4 балл»
|
ІІІ деңгей «3 балл»
| Сыныпта жинаған балы | Үйде | Барлық балл | Баға | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | |||||
Алиев Еламан | + | + | + | + | + | + | v | — | — | — | — | — | 5 | 1 | 6 | 3 |
Омарханов Абылай | + | + | + | + | + | + | v | v | v | v | — | — | 5 | 4 | 9 | 4 |
Өмірбаев Ердаулет | + | + | + | + | + | + | v | v | v | v | — | — | 5 | 4 | 9 | 4 |
Сейтжапар Ақмарал | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | v | v | 9 | 3 | 12 | 5 |
Нағашығали Нұргүл | + | + | + | + | + | + | v | v | v | v | v | — | 5 | 5,5 | 10,5 | 4+ |
Жанаманова Салтанат | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | v | v | 9 | 3 | 12 | 5 |
Қатуова Жаңылған | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | v | v | 9 | 3 | 12 | 5 |
Талмағанбетов Бақытберген | + | + | + | + | + | + | + | v | v | v | — | — | 6 | 3 | 9 | 4 |
Тағыбергенова Еркемай | + | + | + | + | + | + | v | v | v | — | — | — | 5 | 3 | 8 | 3+ |
Төлеуғазы Сәнімкүл | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | v | v | 9 | 3 | 12 | 5 |
Төлеген Райымбек | + | + | + | + | + | + | + | + | + | + | v | v | 9 | 3 | 12 | 5 |
Ултанова Гүлзина | + | + | + | + | + | + | v | v | v | — | — | — | 5 | 3 | 8 | 3+ |
Класс оқушыларының «Пішін және басқару элементтері» тақырыбы юойынша білім көрсеткіш МОНИТОРИНГІСІ