Нөмірленген және маркерлеген тізімдер. Бағандар

Сабақ тақырыбы: Нөмірленген және маркерлеген тізімдер. Бағандар.

Сабақ мақсаты:

Мәтіндік редакторында кестемен жұмыс бойынша оқушының  білім біліктілігін арттыру.Оқушылардың ақпараттық технологиялық ойлау .
Күтілетін нәтиже:

Оқушылар нөмірленген және маркерлеген тізімдерді,бағандарда компьютерде жұмыс істей алады.

УақытыМұғалім іс-әрекетіОқушы іс-әрекетіресурстар
4минутҰйымдастыру кезеңі: Қайырлы күн.Сәлемдесу
6минутСабақ барысы: Ай аттары арқылы бөлуТопқа бөлуҚима қағаз
5минут

 

 

 

 

 

 

 

 

10минут

 

 

 

 

 

 

 

10минут

Нұсқау:

Үйге берілге тапсырма бойынша ватман қағазға мәтіндік бағдарламаның айырмашылығы мен ерекшелігін суреттеп жазу.

 

 

Негізгі бөлім:

Нұсқау:

Жаңа сабақ материалын қима қағазға жазып, қорғайды. Ойлан , жұптас, бөліс әдісі бойынша.

 

 

Практика:

Нұсқау:

Техника қауіпсіздігін сұраймын.

Деңгейлеп 3 тапсырма беремін.

Ойласу,пікірлесу,сурет салу,жинақтау,қорытындылап айту.

 

 

 

 

 

 

Оқиды, жұптасады, топқа түсіндіреді.

 

 

 

 

 

 

 

Компьтерге отырады, тапсырманы оқиды, жұмыс істейді.

Ватман,түрлі-түсті қағаз, түрлі-түсті қалам, маркер, қайшы, желі, қима қағаз.

 

 

 

Қима қағаз, слайд.

 

 

 

 

 

 

 

 

Компьютер,қима қағаз

5минутСергіту сәті:

Әуен қояды, әр топқа барып,  жаттығу жасатамын.

 

 

 

 

Жаттығу жасауды

 

Колонка

5минутҚорытынды

Рефлекция

Үй тапсырмасын беремін

Жинақтап баға қоямын.

Сабақ барысындаалған әсерлерімен бөліседі, үй тапсырмасын алады, топбасшысы бағалау парағын оқидыСлайд,бағалау парағы.