3D- модельдеу
Сабақтың тақырыбы | 3D- модельдеу | |
Мақсаты | Программа интерфейсімен таныса алады; 3D ұғымы қалаптаса алады; ақпараттық сауаттылықтары арта алады | |
Жұмыс нәтижесі | · Программа интерфейсімен таныса алады(барлығы); · 3D модельдеу ұғымы қалаптаса алады(барлығы); · ақпараттық сауаттылықтары арта алады(барлығы) | |
Сілтеме | _____________ | |
Негізгі идеясы | 3D модельдеу интерфейсімен жұмыс істей алуы | |
Қолданылған әдістері мен тәсілдері | Диалогты оқыту: сұрақ қою, әңгімелесу; Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету: ЖИГСО Оқуды және оқыту үшін бағалау: екі жұлдыз, бір тілек; АКТ-ны қолдану; таныстырылым жасау. Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс; Жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту. | |
Ресурстар | компьютер, проектор, түрлі түсті қалам, постер. | |
Сабақтың өтілетін уақыты | 45 минут | |
Сабақ жоспары | 1. Ұйымдастыру: мақсат қою 2. Сабақ барысы: Блум таксаномиясы бойынша 3. Рефлексия 4. Үйге тапсырма | |
Үйге тапсырма | Blender-дегі материалдар, дәл өлшемдер бойынша обьектілер құру . конспект |
Ойлау ды Блум Бойын ша жіктеу | Мақсат | Тапсырма түрі. Түрткілер. | Нәтиже | Бағалау | |||
Критерий Лер | дескриптор | Ұпай | Жиынтық баға | ||||
Білу | Үй тапсырмасы «Blender-дегі материалдар, дәл өлшемдер бойынша обьектілер құру» тақырыбы бойынша білімін анықтау. Қызығушылы- ғын ояту. | Суреттерді анықтау Суреттер: дөңгелек, төрбұрышты, үшбұрышты | Суреттерді анықтау арқылы қызығушы лығы оянады, білімін көрсетеді. | Білім көлемін зерделеу
| Сурет толық анықталған | 3 | |
Сурет толық анықталмаған | 2 | ||||||
Сурет толық анықталмаған | 1 | ||||||
Түсіну | Лекциядан мәтінді игерту | Лекциядан оқығандарын түсіну | Тақырыптың басты идеясын табу | Тақырыптың басты идеясын табу | Тапсырманы толық орындады | 3 | |
Қателіктері болды | 2 | ||||||
Мүлдем орындай алмады | 1 | ||||||
Қолда ну | Тақырыпқа сәйкес тапсырма орындау дағдысын қалыптастыру. | Берліген тапсырмалар бойынша компьютерде орындау Сергіту Бейнежазба бойынша | Алған білімін тәжірибеде қолдана алады. | Іс-тәжірибе жасау дағдысын қалыптасты Ру | Қалыптасқан | 3 | |
Толық емес | 2 | ||||||
Қиын | 1 | ||||||
Талдау | Шешім шығару, обьектілердің жасалу жұмыстары бойынша пікірлері айту, ерекшеліктеріне мән беру . | Слайд. Обьектілердің жасалу ерекшеліктері | Салыстыру арқылы пікірталасқа түседі. | Пікірталас қа түсу | диалог құрып,қорытынды жасай ды | 3 | |
тек диалог құрайды | 2 | ||||||
жұмысқа қатыспайды | 1 | ||||||
Жинақ тау | Жұмысты нақтылау | Жұмысты салыстыра отырып нақтылайды. | Қажеттілігін салыстыра нақтылайды | Жағдаяттан шыға білу құзыреті | Толық шықты | 3 | |
Қиналды | 2 | ||||||
Шыға алмады | 1 | ||||||
Бағалау | Дүниетанымын кеңейту. | Еркін жұмыс: жасалған жұмыс бойынша пікірлері | Ойланып шешім қабылдайды, ізденеді. | Логикалық ойы | Креативті | 3 | |
Ойы жүйелі, тың ойы емес | 2 | ||||||
Жалпыға ортақ ой | 1 |